Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Armut

Armut

Iris

Iris

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Pralin

Pralin

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 76

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

93

18-60

2012

1946

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 63

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının LNC modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Benim düşüncem çok sıkıcı. Parfümü kullananlara bakıyorumda çevremde sanki neredeyse her insanın kokusunun bu olduğunu hissediyorum. Sevenler için üzgünüm, bu sadece bana ilettiği duygu. Herkeste kokan koku gibi birşey bu.
La Vie Est Belle modelini bir dergide kokladıktan sonra aldım. Çok güzel. Hafif, taze, tatlı, kadınsı. Bir sorun var ama sıktıktan sonra 30 dakika boyunca hapşırdım. Daha önce hiç böyle bir tepkimeye maruz kalmamıştım ve çok sıkıldım bu durumdan çünkü bu kokuyu çok seviyorum. Umarım geçer.
Yapışkan tatlı... Angel modelinin daha keskin hali sanki. Zombi olmuş yaratıklar gibi, bir şekilde anormal, doğadan olabildiğince uzak, sentetik, plastik, radyoaktif. Çok yapmacık ve organik hiç bir şekilde kokmuyor. Yanına bile yaklaşmayınız.
Bu parfüm çok tatlı ama benim genelde sevdiğim kremalı bir gourmand tarzında değil. Çok sentetik ve keskin bir şekilde hazırlanmış. Özellikle kuruma anında uzun süre geçmesi sonucu kokuda olumsuz duygular hissediyorum. Sadece ucuz, yapışkan, tatlı, sentetik kokuyor. Benden bir hayır oyu alsın.
Bu en tatlı kokulardan biri. Bağımlı olduğum bir koku. Tozlu, çok tatlı, seksi, ismi gibi hoş bir koku.
Mucize parfüm. Süper tatlı koku ve seksi. Kolayca erkekleri baştan çıkarabilir. Dikkat edin :D Bir erkek olarak biliyorum bu kokuyu. :D Düşünün.
Dikkat çekmek istediğimde kullanıp daha sonra, övgüler içerisinde kaldığım muhteşem parfümüm. Unutulmaz olmak için kullanıyorum dersen kısaca nasıl olduğunu anlatmış olurum. Uzun süre kalıcı bir koku izi ve inanılmaz uzun ömre sahip bir model. Çevremdekileri nasıl büyüleye bildiğimi hissettiriyor. Fantastik kokuyor. Bu parfümü kullanırken deneyim de kazanıyorsunuz. Üzerinize nasıl uygulayacağınızı belirli bir şekilde öğreniyorsunuz çünkü bu şey cehennem kadar güçlü. Kalıcılık ve fark edilirlik çok yüksek olunca sadece 1 kaç fıs sizin için gün boyunca yeterli olacaktır. La vie est belle verilen her kuruşuna değer bir parfüm. Devasa hayranıyım. Yaklaşık bir yıl önce benim imza kokum oldu. Orijinal almanızı tavsiye ederim çünkü bu özel esans içeriği dolma parfümler ile tutturulacak bir şey değil. Çakma kokular alıp burada yorum yapmayınız. Kendimin ve çevremdeki insanların 1 tanesinde bile olumsuz yorum almadığım parfüm ile ilgili saçma yorumlar dahi görebiliyorum. Çevremde rastgele insanlara kulak misafiri bile oluyorum. Herkes soruyor beni tanıyanlara acaba parfümü ne? diye. Her şişe bitişinde tabiki tekrar alıyorum. Denemeden bile alabilirsiniz.
Bu karşılaştığım en zarif paçuli kokulardan biri. Hayranı oldum. Belirli bir toz özelliğine sahip meyve kokusu. Güçlü iris tonları hakkında konuşmak gerekirse diğer modellere göre çok eşsiz kılacak içeriğe sahip. Başlangıçta armut ve siyah akımlar arasında eşit bir karışım olarak başlar. 15 dakika sonra, iris, tüm toz içerikli berraklığıyla birleşir. Yakında pralin notaları takip eder. Şimdiye kadar kullanıp olumsuz bir yorum almadım. Paçuli biraz baş ağrıtacak kadar güçlü ve bu sadece benim için geçerli olabilir. 12 saat kalıcılığı çok rahat sürüyor. Kesinlikle denemeye değer.
Chanel markasına ait olan parfümlerin tüm koleksiyonuna bayılıyorum. Lancome da bu model ile çok büyük rakip olur.. Harika bir parfüm
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm