Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm

La Vie Est Belle, 2012 sonbaharından itibaren piyasaya sunulan yeni bir Lancome kokusudur. Bu koku kavramı, doğal ve basit güzellik, kurallardan özgür olma ve mutluluk vizyonunun seçimi üzerine odaklanmıştır. Parfüm, küçük şeylerde sevinç ve zevkle esinlenen bir yaşam biçimidir. Bu zarif kompozisyon, parfüm uzmanı Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo tarafından geliştirildi. Nihai formül, üç yıllık gözetim ve uzun süreden sonra elde edilen sonuçtur. Iris, parfümün ana unsurudur, kalpte turuncu çiçekler ve yasemin ile çevrilidir. Tonka fasulyesi, pralin, paçuli ve vanilya gibi badem benzeri tonozlar nedeniyle taban sıcak, gourmand ve toz halindeyken, bileşimin açılışı meyvelerden siyah frenküzümü ve armut tadımı sağlar. Flacon, 1949'dan itibaren klasik Lancome şişesinin yeniden tasarlanmış bir versiyonudur. Aktris Julia Roberts, yönetmen Tarsem Singh'in çektiği kampanyanın yüzüdür. EDP ​​konsantrasyonunda mevcuttur.

Üst Nota
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Armut

Armut

Iris

Iris

Yasemin

Yasemin

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Pralin

Pralin

Vanilya

Vanilya

Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 62 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
62%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
75%
Parfüm geceye uygun
GECE
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
76%
Orta Nota
15%
Alt Nota
9%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
63%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 93
4381 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Lancome La Vie Est Belle Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1110 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Benim düşüncem çok sıkıcı. Parfümü kullananlara bakıyorumda çevremde sanki neredeyse her insanın kokusunun bu olduğunu hissediyorum. Sevenler için üzgünüm, bu sadece bana ilettiği duygu. Herkeste kokan koku gibi birşey bu.
La Vie Est Belle modelini bir dergide kokladıktan sonra aldım. Çok güzel. Hafif, taze, tatlı, kadınsı. Bir sorun var ama sıktıktan sonra 30 dakika boyunca hapşırdım. Daha önce hiç böyle bir tepkimeye maruz kalmamıştım ve çok sıkıldım bu durumdan çünkü bu kokuyu çok seviyorum. Umarım geçer.
Yapışkan tatlı... Angel modelinin daha keskin hali sanki. Zombi olmuş yaratıklar gibi, bir şekilde anormal, doğadan olabildiğince uzak, sentetik, plastik, radyoaktif. Çok yapmacık ve organik hiç bir şekilde kokmuyor. Yanına bile yaklaşmayınız.
Bu parfüm çok tatlı ama benim genelde sevdiğim kremalı bir gourmand tarzında değil. Çok sentetik ve keskin bir şekilde hazırlanmış. Özellikle kuruma anında uzun süre geçmesi sonucu kokuda olumsuz duygular hissediyorum. Sadece ucuz, yapışkan, tatlı, sentetik kokuyor. Benden bir hayır oyu alsın.
Bu en tatlı kokulardan biri. Bağımlı olduğum bir koku. Tozlu, çok tatlı, seksi, ismi gibi hoş bir koku.
Mucize parfüm. Süper tatlı koku ve seksi. Kolayca erkekleri baştan çıkarabilir. Dikkat edin :D Bir erkek olarak biliyorum bu kokuyu. :D Düşünün.
Dikkat çekmek istediğimde kullanıp daha sonra, övgüler içerisinde kaldığım muhteşem parfümüm. Unutulmaz olmak için kullanıyorum dersen kısaca nasıl olduğunu anlatmış olurum. Uzun süre kalıcı bir koku izi ve inanılmaz uzun ömre sahip bir model. Çevremdekileri nasıl büyüleye bildiğimi hissettiriyor. Fantastik kokuyor. Bu parfümü kullanırken deneyim de kazanıyorsunuz. Üzerinize nasıl uygulayacağınızı belirli bir şekilde öğreniyorsunuz çünkü bu şey cehennem kadar güçlü. Kalıcılık ve fark edilirlik çok yüksek olunca sadece 1 kaç fıs sizin için gün boyunca yeterli olacaktır. La vie est belle verilen her kuruşuna değer bir parfüm. Devasa hayranıyım. Yaklaşık bir yıl önce benim imza kokum oldu. Orijinal almanızı tavsiye ederim çünkü bu özel esans içeriği dolma parfümler ile tutturulacak bir şey değil. Çakma kokular alıp burada yorum yapmayınız. Kendimin ve çevremdeki insanların 1 tanesinde bile olumsuz yorum almadığım parfüm ile ilgili saçma yorumlar dahi görebiliyorum. Çevremde rastgele insanlara kulak misafiri bile oluyorum. Herkes soruyor beni tanıyanlara acaba parfümü ne? diye. Her şişe bitişinde tabiki tekrar alıyorum. Denemeden bile alabilirsiniz.
Bu karşılaştığım en zarif paçuli kokulardan biri. Hayranı oldum. Belirli bir toz özelliğine sahip meyve kokusu. Güçlü iris tonları hakkında konuşmak gerekirse diğer modellere göre çok eşsiz kılacak içeriğe sahip. Başlangıçta armut ve siyah akımlar arasında eşit bir karışım olarak başlar. 15 dakika sonra, iris, tüm toz içerikli berraklığıyla birleşir. Yakında pralin notaları takip eder. Şimdiye kadar kullanıp olumsuz bir yorum almadım. Paçuli biraz baş ağrıtacak kadar güçlü ve bu sadece benim için geçerli olabilir. 12 saat kalıcılığı çok rahat sürüyor. Kesinlikle denemeye değer.
Chanel markasına ait olan parfümlerin tüm koleksiyonuna bayılıyorum. Lancome da bu model ile çok büyük rakip olur.. Harika bir parfüm

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER