Liçi

Liçi

Frezya

Frezya

Manolya

Manolya

Zencefil

Zencefil

Mandalina

Mandalina

Karabiber

Karabiber

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Yasemin

Yasemin

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Yasemin

Yasemin

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 41

alt nota oranı
Alt Nota

% 13

82

18-50

2000

1676

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 81

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 71

GÜNDÜZ
gece

% 29

GECE
captcha
en iyi alternatifi hatta daha iyi diyebilirim

https://www.albertosego.com/alberto-sego-mrc-bayan-parfum-kod-no-1180
bu parfümün yerine alberto sego markasının MRC modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Güzel bir taze koku. Temiz ve havadar. Karabiberdeki baharatın ipucları da ayrı bir hava katmış parfüme. Tenis kortundan, ofise kadar her yerde kullanılabilir. Üstelik her mevsime de adapte olabilecek bir parfüm. Genç bayanlar için de tavsiye edilebilir.
Böyle güzel bir parfüm varsa yazın da bilelim :D Sabunlu, tatlı ve taze - tozlu aynı zamanda da çok kremsi. Bayılıyorum zaten lancome demek kalite demek. Çok iyi harmanlanmış yumuşak çiçekler ve biraz misk ile inanılmaz bir kremalı kehribar sıcaklığı sunulmuş. Büyülü ve çok dengeli bir parfüm. Kalıcılığını da biraz arttırsalar rakibi yok.
Sırayla aldığım kokular frezya, manolya, zencefil ve karabiber. Mucize, taze baharatlı parfümün tanımıdır miracle. Aromatik baharatlarla sağlam bir şekilde topraklanmış çiçeksi bir koku. Baharatlar, taze, enerjik frezyalara büyük miktarda borç veriyor. Zencefil güzel ve dinçlik vericidir. Karabiber ise bir fısıltı şeklinde kendini alttan hissettiriyor. Önde gelen frezya, parfümlere genel bir asansör görevi sağlar ve böylece sıcak günler için uygun temiz bir kaliteye sahip form oluşturur. Bununla birlikte, temizliği sadece biraz sabunlu olmakla birlikte, bir aldehit patlaması beklememek gerekiyor. Önemli iş toplantıları, işlerin yapılması vb. için kullanılabilecek iyi bir parfüm olarak beni kendine aşık etti. Odak ve enerji gerektiren günlük gündüz etkinliklerinde mükemmel tercih olabilir. Patron hanımları için bir parfüm arıyorsanız işte tam üstüne bastınız. MİRACLE.
"Birkaç Lancôme parfümüne sahibim ve bunu ablamın koleksiyonundan denemek için almıştım. Estée Lauder zevklerine çok benzer, açık ve çiçekli. Ancak koku üzerinize yerleştikçe benzerlik sona eriyor. Pudralı bir dokunuş ve biberli bir dokunuşu var. Yine de gündüz kullanımda, muhtemelen işte de oldukça hafif ve kadınsı şekilde kullanılacak bir model. Çevrenizdekileri boğmak istemiyorsanız vücut losyonu ile birlikte kullanabilirsiniz.
Çok iyi. Temiz ama ilginç hale getirmek için çabalamışlar sanki baharatlarla. Ben herhangi bir meyve kokusu alamıyorum ama bir sürü beyaz çiçek, zencefil ve belki de bir parça biber var. Sanırım zencefil de bulunuyor. Bu bahar için mükemmel bir parfüm. Beni kadınsı ve profesyonel hissettiriyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm