Lancome Miracle Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Lancome Miracle Bayan Parfüm

Bu koku iki kelime ile tam olarak tanımlanabilir: enerji ve vahiy. Güzellik yaşamakta, çıkarları korumak, hayatın her saniyesini bir mucize olarak gördüğünde ve sevgisini çekmekte ve baştan başlama kabiliyetinde yatıyor. Uma Turman, havada ve sağlam zeminde yürüyebilen, güzel ve harika bir kadın olan Mucize'nin yani Miracle modelinin yüzüdür. Miracle, meyvemsi açılışı ile modern, oryantal bir koku (liçi içerir); Biraz baharatlı çiçek kalbinde (manolya, yasemin, zencefil ve biber); misk ve kehribarın toz temelini içerir. 2000 yılında başlatıldı. Lancome Miracle Harry Fremont ve Alberto Morillas tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Liçi

Liçi

Frezya

Frezya

Manolya

Manolya

Zencefil

Zencefil

Orta Nota
Mandalina

Mandalina

Karabiber

Karabiber

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Yasemin

Yasemin

Lancome Miracle Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Lancome Miracle Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 81 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
81%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
57%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
43%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
71%
Parfüm geceye uygun
GECE
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
46%
Orta Nota
41%
Alt Nota
13%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
14%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
43%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2000 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 82
4281 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Lancome Miracle Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
63 Puan Aldı

Lancome Miracle Bayan Parfüm Yorumları

en iyi alternatifi hatta daha iyi diyebilirim

https://www.albertosego.com/alberto-sego-mrc-bayan-parfum-kod-no-1180
bu parfümün yerine alberto sego markasının 1180 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Güzel bir taze koku. Temiz ve havadar. Karabiberdeki baharatın ipucları da ayrı bir hava katmış parfüme. Tenis kortundan, ofise kadar her yerde kullanılabilir. Üstelik her mevsime de adapte olabilecek bir parfüm. Genç bayanlar için de tavsiye edilebilir.
Böyle güzel bir parfüm varsa yazın da bilelim :D Sabunlu, tatlı ve taze - tozlu aynı zamanda da çok kremsi. Bayılıyorum zaten lancome demek kalite demek. Çok iyi harmanlanmış yumuşak çiçekler ve biraz misk ile inanılmaz bir kremalı kehribar sıcaklığı sunulmuş. Büyülü ve çok dengeli bir parfüm. Kalıcılığını da biraz arttırsalar rakibi yok.
Sırayla aldığım kokular frezya, manolya, zencefil ve karabiber. Mucize, taze baharatlı parfümün tanımıdır miracle. Aromatik baharatlarla sağlam bir şekilde topraklanmış çiçeksi bir koku. Baharatlar, taze, enerjik frezyalara büyük miktarda borç veriyor. Zencefil güzel ve dinçlik vericidir. Karabiber ise bir fısıltı şeklinde kendini alttan hissettiriyor. Önde gelen frezya, parfümlere genel bir asansör görevi sağlar ve böylece sıcak günler için uygun temiz bir kaliteye sahip form oluşturur. Bununla birlikte, temizliği sadece biraz sabunlu olmakla birlikte, bir aldehit patlaması beklememek gerekiyor. Önemli iş toplantıları, işlerin yapılması vb. için kullanılabilecek iyi bir parfüm olarak beni kendine aşık etti. Odak ve enerji gerektiren günlük gündüz etkinliklerinde mükemmel tercih olabilir. Patron hanımları için bir parfüm arıyorsanız işte tam üstüne bastınız. MİRACLE.
"Birkaç Lancôme parfümüne sahibim ve bunu ablamın koleksiyonundan denemek için almıştım. Estée Lauder zevklerine çok benzer, açık ve çiçekli. Ancak koku üzerinize yerleştikçe benzerlik sona eriyor. Pudralı bir dokunuş ve biberli bir dokunuşu var. Yine de gündüz kullanımda, muhtemelen işte de oldukça hafif ve kadınsı şekilde kullanılacak bir model. Çevrenizdekileri boğmak istemiyorsanız vücut losyonu ile birlikte kullanabilirsiniz.
Çok iyi. Temiz ama ilginç hale getirmek için çabalamışlar sanki baharatlarla. Ben herhangi bir meyve kokusu alamıyorum ama bir sürü beyaz çiçek, zencefil ve belki de bir parça biber var. Sanırım zencefil de bulunuyor. Bu bahar için mükemmel bir parfüm. Beni kadınsı ve profesyonel hissettiriyor.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER