Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm

Oud Bouquet Eau de Parfum, pralin akorlarıyla birleşen yumuşak ve kremsi vanilya, deride kalır ve unutulmaz bir iz bırakır. Lancome tarafından hazırlanan Oud buketi, 75 ml Eau de Parfum EDP olarak Harrods'da satışa sunuldu.

Üst Nota
Safran

Safran

Gül

Gül

Orta Nota
Öd ağacı

Öd ağacı

Alt Nota
Pralin

Pralin

Vanilya

Vanilya

Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
75%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
75%
Parfüm geceye uygun
GECE
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
25%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 81
8584 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
73 Puan Aldı

Lancome Oud Bouquet Eau de Parfum Unisex Parfüm Yorumları

bunu çok seviyorum... çok iyi uzun ömürlü.
Dün deneme şansım oldu ve hayal kırıklığı yarattı. Bana göre oldukça gürültülü ve hoş olmayan bir şekilde güçlüydü. Sanırım başka bir şey bekliyordum.

Ama kesinlikle bu tarz kokuları beğenenler olacaktır. İlginç, özel ve dikkat çekicidir.
Şişede mükemmellik 💛
2014 versiyonunun 5 ml'lik bir örneğini aldım ve bu kokuya tamamen aşığım. 10/10. Muhteşem safranlı pralin ud içerikli gülü. Rahatlatıcı, zengin, duyusal bir güzellik.
Aaaaaaahhhh bunu tarif etmek imkansız. Bu bağımlılık yapar. Seksi. lüks!!!!!!
Bu benim için kör bir satın alma oldu - güzel kokuyor ama koku, özellikle yaşadığım yerin sıcak oması nedeni ile kişisel olarak benim için çok güçlü. Herhangi biri ilgileniyorsa, satılık 100 ml'lik bir şişem var, test için sadece iki sprey kullandım, bu yüzden temelde yepyeni. Bana mesaj atabilirsiniz.
Sonunda bugün bu formülden 75 ml'lik bir şişe aldım ve vay be BÜYÜK BİR AŞK yaşıyoruz
Bu koku tamamen lezzetlidir. İlk spreyde en belirgin şekilde ud kokusu alıyorum, ancak kuruma devam ettikçe daha fazla pralin alıyorum. Yüksek kaliteli bir gurme pralindir. Bu kokudan hiç gül almıyorum. Bir sprey fazlasıyla yeterli ve bütün gün kokuyor. AĞır notalı bir parfüm ve o tarz seven varsa alsın.
Mozaik güllü şişelerde bulunan formülün gözden geçirilmesi. İlk kokladığımda, ne kadar güçlü ve olgun koktuğuna şaşırdım. Ayrıca, bu kokuya zarar veren soğuk havalarda test ettim, sadece bir miktar tozlu şuruplu tatlı kokuyordu. Ama sonra ona sıcakta bir şans daha verdim, neyse ki bu maddenin ne kadar etkili olduğunu biliyordum, bu yüzden cilde sadece birkaç sprey uygukladım ve koku çok güzel yayıldı. Şimdi, neredeyse ballı, şekerlenmiş çiçek açan gül gibi kouyor. Yine de çok tatlı ama balın kokusunu sevdiğim için hoşuma gitti, ayrıca tarifi zor başka bir notayla dengelendi, sanırım ya ud, ya safran ya da ikisinin karışımı. Sıcak ve olgun, ama ciddi bir olgunluk türü değil, sadece yetişkin bir tatlılık. Birkaç yıl beklemiş ve sonra daha lezzetli ve zenginleşen likör gibi. Bu bana yaz tatilinde akşamları bazı zengin tatlıların tadını çıkarmayı hatırlatıyor. Çok hoşgörülü, bu yüzden buna sahip olsaydım, onu idareli kullanmam gerekirdi, çünkü burnum bundan sık sık yanabilir. Kısacası aşırı yoğun. Müthiş kalıcı güç ve projeksiyona sahip. Ud içeren kokular genelde öyle zaten
Güzel koku ve çok güçlü. Genel olarak değerlendirin:9/10 puan veririm
Keşke bunu beğenseydim. Oud kokuları konusunda pek deneyimli değilim, bu yüzden böyle parlayan incelemeleri olduğu için bunu örneklemeye karar verdim. İnsanların neden beğendiğini anlayabiliyorum ama bu bana göre bir parfüm değil. Süper güçlü ve uzun ömürlü, bu koku hoşunuza gidiyorsa elbette bir artı. Sadece biraz fazla çok ağır ve söylemekten nefret ediyorum ama gerçekten bana çok olgun kokuyor. Belki buna alışkın değilim ve birkaç kez denedim ama bana hiç gelgel diyemeyen model.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER